gabinet

Wieloletnie doświadczenie w branży OPTYCZNEJ pozwoliło zdobyć nam wiedzę i praktykę - elementy niezbędne do spełniania wymagań nawet najbardziej wymagających klientów. Staramy się jak najlepiej dostosować oferowane produkty do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Rzetelność wykonywanych usług oraz bardzo konkurencyjne ceny są naszą domeną!

Oferujemy:

kompleksowe badanie wzroku
bezpłatne kompleksowe badanie wzroku przy zakupie okularów
dojazd do osób chorych i niepełnosprawnych w celu zbadania i doboru okularów
dobór soczewek kontaktowych
Dla osób z wadą wzroku, które okularów nie lubią lub z pewnych względów nosić nie mogą alternatywą są soczewki kontaktowe. Doboru soczewki dokonuje optometrysta lub lekarz okulista uwzględniający w badaniu wadę wzroku, nawilżenie oka, wypukłość rogówki, rodzaj pracy wykonywanej przez pacjenta i wiele innych czynników.


Zapraszamy na indywidualne dopasowanie soczewek kontaktowych przez dyplomowanego optometrystę!

Niestety nie każdy może nosić soczewki kontaktowe dlatego tak ważne jest wykonanie badań w gabinecie, oraz systematyczne kontrole.  Soczewka kontaktowa, mimo technologicznego zaawansowania używanych w produkcji materiałów to jednak ciało obce. Higiena noszenia (czyste ręce przy zakładaniu, prawidłowa dezynfekcja, przestrzeganie terminu ważności) oraz jakość soczewki (używanie produktów firmowych zakupionych u swojego optyka a nie podróbek w internecie) decyduje o zdrowiu Twoich oczu!

Rejestracja telefoniczna pod nr telefonu 606 786 566 lub 33 8174276.